Plastové výrobky

TROCAL 88+

TROCAL 88+

GEALAN

REHAU

Plastové okná

Fy. ALUGARDEN je obchodným zastúpením firmy DECRO BZENEC, jedného z najvýznamnejších českých výrobcov plastových okien. Základom výrobného programu firmy DECRO sú plastové okná osvedčeného nemeckého systému TROCAL od firmy PROFINE INTERNATIONAL PROFILE GROUP (predtým HT Troplast AG), ktorá v roku 1954 vyrobila svoje prvé plastové okno na svete a svoje viac ako 50 ročné skúsenosti využíva k neustálému zdokonaľovaniu svojho profilového systému, ktorý v súčasnej dobe čo do technickej vyspelosti, statiky a prepracovanosti detailov je jedným z najlepších na trhu vôbec. Plastové okná sú vyrobené z profilového systému TROCAL.

Systém sa vyznačuje vynikajúcimi vlastnostmi ako sú

Vynikajúci tepelnoizolačný odpor – pri neustále rastúcich cenách energií na vykurovanie veľmi dôležitý parameter už v základnom prevedení veľmi dobré zvukovo izolačné vlastnosti, ktoré sa dajú ďalej zlepšovať použitím zvukovo izolačných skiel a výplní vysoká odolnosť voči starnutiu a poveternostným vplyvom – plastové okná si aj po dlhej dobe uchovávajú ako vzhľadové, tak aj mechanické vlastnosti, aké mali v čase výroby jednoduché, presné a spoľahlivé ovládanie – aretované polohy kľučky, spolu s poistkou proti vypadnutiu a zveseniu krídla zabezpečujú bezchybné a bezpečné ovládanie okien vysoko kvalitné celoobvodové kovanie – ROTO, Winkhaus, Siegenia-Aubi ľahká údržba – neexistujúca potreba povrchovej úpravy (náterov) okna – okno stačí len umývať vysoká kvalita farebných okien v prevedení AcrylColor a AluClip.

TROCAL systémy pre plastové okná

TROCAL 88+, TROCAL InnoNova_70, Trocal InnoNova_70 M5, Trocal InnoNova_70 A5, Trocal InnoNova_70 Elegance

Ako objednať naše služby

Kontaktujte

Zavolajte nám alebo nás kontaktujte prostredníctvom emailu.

Obhliadka

Naši špecialisti prídu v dohodnutom čase na konkrétne miesto.

Výroba

Nasleduje výroba okien, dverí alebo zimnej záhrady podľa dohody.

Montáž

V poslednom rade nasleduje montáž alebo realizácia do finálnej podoby.

Pokiaľ si nás želáte kontaktovať telefonicky, prosím volajte tel. číslo: +421 917 777 704. Ak nám napíšte cez kontaktný formulár a chcete urýchliť vyriešenie Vášho podnetu uveďte aj telefonický kontakt na Vás.