Hliníkové výrobky

Okná a dvere

Interiér – HEROAL 020

Exteriér – HEROAL 065

Exteriér – HEROAL 090/090S

Exteriér – HEROAL 110S okná

Exteriér – HEROAL 110S dvere

Hliníkové okná

Hliníkové okná a hlavne vchodové dvere si získali medzi zákazníkmi veľkú obľubu pre svoj reprezentatívny dizajn, prakticky neobmedzenú životnosť, vynikajúcu pevnosť a tvarovú stálosť. Voľba hliníkových okien a dverí je známkou dobrého vkusu. Výrazne oživia vzhľad každej stavby. Pridajú jej na výnimočnosti, svojím elegantným a nadčasovým dizajnom a povýši ju medzi moderné diela.

Hliníkové okná ALUGARDEN sú vyrábané z profilového systému HEROAL, ktorý má dlhoročné skúsenosti a vynikajúce kompetencie z hľadiska súkromných stavieb, či verejných budov alebo budov občianskej vybavenosti. Požiadavky na zaťažiteľnosť, stabilitu profilov a ľahkú údržbu sú už priamo zahrnuté o návrhov profilov a komponentov jednotlivých systémov.

Hlavnou požiadavkou dobrého investora pre každé okno je tepelná a zvuková priepustnosť

Tu prichádza na rad výhoda tvarovej stálosti, ktorú hliníkové okná zaručujú prakticky navždy. Názor, že hliník je “studený” a trpí tvorbou kondenzátu, je už dlhšie neplatný. Vďaka prerušeniu tepelného mosta hliníkových profilov pomocou plastových izolátorov môže hliník držať krok aj s ostatnými materiálmi. Vďaka jeho hodnote Uf (koeficient priechodu tepla rámu okna) od 0,83 – 1,6 W/m2K sme dosiahli v systéme HEROAL 110ES hodnoty tepelnej izolácie na úrovni štandardných plastových a drevených okien. S ohľadom na rozmanitosť hrúbok zasklenia je možné do hliníkových okien osadiť celú škálu zvukovo-izolačných skiel.

Základnou požiadavkou každého architekta je, aby sa k nám oknom dostalo čo najviac svetla

Pevnosť hliníkového okna nie je v žiadnom prípade, iba estetickou výhodou. Voľbou hliníkového okna, vďaka jeho subtílnosti, získate vo vašom dome nádherný výhľad na okolie.

Ďalšou požiadavkou je bezpečnosť

Hliníkové okná na rozdiel od drevených alebo plastových sú nehorľavé. Od vybavenia s vyššou triedou odporu voči vlámaniu až po nepriestrelné a nerozbitné systémy a protipožiarnu ochranu je mnoho možností, ako v spojení s príslušným systémom kovania a zasklenia dosiahnuť maximálnu bezpečnosť.

Nespornou výhodou hliníkových okien je farebnosť profilov

Zvonku aj zvnútra sa dajú použiť rôzne farby, aby aj zvonku nápadnej fasáde mohli v interiéri konkurovať pokojné farby. Pre povrchové úpravy hliníkových okien existuje široké spektrum farieb RAL, úprava eloxovaním v odtieňoch od striebornej cez bronz až po čiernu a taktiež možnosť povrchovej úpravy imitujúcu drevo. Stará úprava fóliovaním farebné upravených profilov bolo v poslednej dobe zatlačené do úzadia možnosťou riešenia drevodekorovej úpravy vypaľovanými práškovými farbami s neobmedzenou životnosťou.

Ako objednať naše služby

Kontaktujte

Zavolajte nám alebo nás kontaktujte prostredníctvom emailu.

Obhliadka

Naši špecialisti prídu v dohodnutom čase na konkrétne miesto.

Výroba

Nasleduje výroba okien, dverí alebo zimnej záhrady podľa dohody.

Montáž

V poslednom rade nasleduje montáž alebo realizácia do finálnej podoby.

Pokiaľ si nás želáte kontaktovať telefonicky, prosím volajte tel. číslo: +421 917 777 704. Ak nám napíšte cez kontaktný formulár a chcete urýchliť vyriešenie Vášho podnetu uveďte aj telefonický kontakt na Vás.