O spoločnosti

Predmet činnosti spoločnosti

Firma A.G.plus s. r. o. bola založená v januári roku 2009. Hoci nie sme spoločnosť s dlhou minulosťou, všetci zamestnanci majú za sebou dlhoročné skúsenosti (10-15) pri výrobe, dodávke a montáži výplní stavebných otvorov. S nasadením skúsených odborníkov vyrábame na najmodernejších linkách zimné záhrady, okná a dvere tej najvyššej kvality, ktoré uspokoja aj najnáročnejšieho zákazníka.

Výrobná linka je vybavená špičkovou technológiou na výrobu AL okien, dverí, fasád, zimných záhrad a prístreškov. Spracovávame jeden z najkvalitnejších hliníkových systémov – HEROAL. Spolu s našimi výrobkami dodávame kompletné príslušenstvo ako sú vonkajšie a vnútorné parapety, nadokenné a predokenné rolety, interiérové žalúzie, sieťe proti hmyzu a pod.

Odbyt produktov sa realizuje najmä cez obchodné zastúpenia, stavebné firmy, obchodné spoločnosti a individuálnych stavebníkov. Vizitkou kvality fy. A.G.plus s. r. o. je aj to, že veľká časť produkcie firmy smeruje na náročné trhy v Rakúsku – cca 25-30% produkcie.

Vybudované výrobné a montážne kapacity garantujú dodávku výplní otvorov aj pre väčšie investičné celky v krátkych termínoch.

Čo sme dosiahli

+ 0

Ročné skúsenosti

Naši zamestnanci pracujú v tomto segmente viac ako 20 rokov

+ 0

zákazníkov

Vďaka naším skúsenostiam dokážeme uspokojiť aj  najnáročnejších klientov

+ 0

Krajiny

Veľká časť našej produkcie smeruje pre náročné trhy ako je Rakúsko

+ 0

Hlavné služby

Zameriavame sa na hliníkové a plastové výrobky, zimné záhrady a príslušenstvo

Plastové a hliníkové systémy

Sme jedno z obchodných zastúpení fy. DECROBZENEC – jedného z najväčších dodávateľov plastových okien v Českej republike. Z plastových systémov nosnú časť výroby tvorí 6-komorový profil TROCAL 88+. Okrem neho ponúkame 5-komorové profily TROCAL InnoNOVA.

Z hliníkových okenných systémov sú najžiadanejšie systémy HEROAL 065 (pre vstupy či polyfunkčné objekty), HEROAL 110ES (pre individuálnu bytovú výstavbu, náročnejšie polyfunkčné, bytové a verejné stavby, pre nízkoenergetické stavby), HEROAL 070, 170 (posuvnozdvižné veľkorozmerové dvere až do váhy krídla 250kg s vysokým komfortom ovládania) a HEROAL 020 (interiérové dvere, okná a presklené steny z profilov bez prerušenia tepelného mostu) a mnohé iné.

Z hliníkových fasádnych profilov je k dispozícii stĺpko-priečková séria HEROAL 180 aj vo vylepšených tepelno-izolačných verziách ES. Pre prístrešky je vhodný systém HEROAL 028 TC.